فایل کاربردی می خواهید؟ وارد شوید یا ثبت نام

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

باسلام خدمت کاربران سایت دیزاین کلیک. در این مقاله با موضوع چرا باید سایت داشته باشیم، قصد داریم به دلایل و چرایی داشتن یک سایت بپردازیم

برای اینکه سایت داشته باشیم دلایل زیادی وجود دارد که در این مقاله به چند تا از آن دلایل می پردازیم: 

1-در دسترس بودن همیشگی و 24 ساعته

داشتن وب سایت ، حضور همیشگی و دائمی شرکت و یا کسب و کار شما را  بصورت رایگان در بستر اینترنت هدیه می دهد و باعث می شود تا کاربر شما به صورت 24 ساعته حتی در روز های تعطیل به سایت شما دسترسی داشته باشد.

2-معرفی شدن و اعتبار بخشیدن به کسب و کار خود

وب سایت شما می تواند بیزینس شما را به خوبی معرفی کرده و باعث بالا رفتن اعتبار و اعتماد مشتری به شما شود که در نتیجه باعث می شود مشتری به سمت کسب و کار یا شرکت شما شوق پیدا کند.

3-دست یابی به انبوه مشتری بالقوه در اینترنت

یکی دیگر از دلایلی که کسب و کار یا شرکت و... نیاز به سایت دارد این است که کجا شما می توانید این همه مشتری بالقوه در زمان کوتاه پیدا کنید؟ قطعا شما نمی توانید این همه مشتری را در زمان کم در فضای حقیقی بدست بیاورید. نه این که ممکن نباشد، امکان دارد ولی با هزینه های زیاد و زمان زیاد ولی در اینصورت هم شما فقط می توانید از چند شهر یا استان مشتری جذب کنید نه از کل کشور!

4-افزایش محدوده کسب و کار خود

داشتن وب سایت این امکان را به شما می دهد که محدوده کسب و کار خود را افزایش داده و مشتری های جدید وزیادی فراتر از محدوده کسب و کار خود داشته باشید.

5-خرید های اینترنتی سال به سال رو به افزایش است

 امروزه بیشتر مردم نیاز های خود را از طریق جستجو در اینترنت رفع می کنند و در بستر اینترنت به دنبال کالای مورد نظر خود می گردند. شما با داشتن یک وب سایت بهینه و سئو شده و تبلیغات( در اینترنت و فضای مجازی )می توانید تعداد زیادی از این مشتری ها را به سمت خود جذب کنید.

6-هزینه کمتر راه اندازی وب سایت نسبت به راه اندازی کسب و کار بصورت فیزیکی

راه اندازی کسب کار بصورت فیزیکی نیاز به مکان، طراحی دکوراسیون و... دارد که فراهم آوردن این امکانات از راه اندازی کسب و کار بصورت مجازی به مراتب سنگین تر می باشد.

7-سایت بیش از یک بروشور تبلیغاتی نقش بازی می کند

اولا: بروشور تبلیغاتی هیچ وقت قابل مقایسه با  سایت نمی باشد چون که بروشور محدود است و نمی توان کل امکانات وب سایت را در بروشور پیاده کرد شما در وب سایتتان علاوه بر معرفی خود و شرکت می توانید مطالب مفیدی را در اختیار کاربران خود قرار دهید، با کاربران خود در ارتباط بوده و از نظرات آن ها در بهبود کسب و کار خود استفاده کنید از این گذشته یک  بروشور تبلیغاتی محدود به همان شهر یا استان خواهد بود ولی یک وب سایت در معرض دید کل کشور بلکه سایر کشور ها می باشد.

ثانیا: شما برای راه اندازی یک وب سایت یک مرتبه هزینه می کنید ولی برای تبلیغات چاپی باید بارها هزینه پرداخت کنید.

جمع بندی:

همانطور که اشاره شد، داشتن وب سایت فوائد زیادی برای کسب و کار یا شرکت شما دارد و یک راه ارزان برای دیده شدن بصورت دائمی در فضای مجازی می باشد. اگر دلائل ما برای داشتن وب سایت برای شما کافی نبود می توانید از سایر مقالات موجود و مرتبط با این موضوع استفاده نمایید.

پس از همین حالا تصمیم خود را بگیرید و یک نام دامنه مناسب برای خود یا کسب و کارتان انتخاب  کنید و باقی کار را به ما بسپارید.ما در تمامی مراحل طراحی سایت درکنار شما خواهیم بود.